O nás

Naša stavebná spoločnosť začala svoje pôsobenie na trhu v r. 1999, ako fyzická osoba, ktorá sa neskôr, v roku 2007 transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným ZBORAN, s. r. o.

Naša spoločnosť má niekoľkoročnú pôsobnosť v oblasti stavebníctva a zrealizovala desiatky zákaziek, na konci ktorých boli vždy spokojní zákazníci. Kvalitný materiál a profesionálne vyškolený personál sú zárukou tej najvyššej kvality.

Počas našej činnosti sme získali ocenenie v súťaži Fasáda roka 2008, ktorá je každoročne vyhlasovaná spoločnosťou Baumit, spol. s r. o.

PARCAFE Bubnovka v Bratislave na Búdkovej ulici je nositeľom hlavnej ceny v kategórii rekonštruovaná, obnovená a adaptovaná budova. Je príkladom komplexnej rekonštrukcie, kde zostali pôvodné snáď len základy. Vznikol tak objekt, ktorý priniesol na Búdkovú ulicu, v tesnom kontakte s Horským parkom, vyššiu architektonickú hodnotu. Terasový charakter fasády s výraznými parapetmi a zábradliami, vo farebnej trojkombinácii a materiálovej dvojkombinácii so stavebnými otvormi a ich tieniacou technikou vytvárajú zaujímavú priestorovú a farebnú kompozíciu. Kamenný obklad soklovej časti a oplotenia vhodne dopĺňajú architektonický zámer.
Projektant: Ing. Michal Lukačovič a CDing., spol. s r.o., Bratislava.
Investor: súkromný.
Realizačná firma: Rudolf Zboran.“

V spoločnosti  ZBORAN s r.o. je zavedený a používaný systém manažérstva kvality - Certifikát kvality podľa EN ISO 9001:2008

Hlavná cena v kategorií rekonštrukcie

Ocenenie v súťaži Fasáda roka 2008
PARCAFE Bubnovka, Bratislava, Búdková ulica

Hlavná cena v kategorií rekonštrukcie

Súťaž je každoročne vyhlasovaná spoločnosťou Baumit, spol. s r. o

Certifikát kvality

Certifikát kvality podľa
EN ISO 9001:2008

CERT-APA-051-2010-SMQ-TT